Üye Menü
Telefon

Hediyelik Yasin-i Şerif

15.5.2023

Hediyelik Yasin-i Şerif Siparişi vermek isteyen tüm müşterilerimize sitemizde bir çok modelimizi sunmaktayız, web sitemizden modelleri inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. İpekala firması olarak İstanbul Eminönü´nde yer alan firmamızda yüzlerce hac umre hediyelik ürünü imalatı yapılmaktadır.  Hediyelik Yasin-i Şerif çeşitli amaçlar için mevlüt okutan kişilerin en sık tercih ettiği hediyelik ürünlerin arasında yer almaktadır. Siz de özel günlerinizde sizlerle birlikte olan misafirlerinize Yasin hediyelik kitap tercih edebilirsiniz. Yasin kitabı ve duası beyaz tül çanta içinde misafirlere hediye edilebilir. Sunum karton çanta ile yapılacaksa Yasin dua seti ve magnet hediye çantasına konularak bir konsept ve kutu haline getirilebilir. Şık ve kullanışlı Mevlüt hediyeleri misafirlerin adlarına gelmeden önce yapıştırılır ve misafirlerin alması için uygun bir yere konur. Genellikle aynı renk ve desenlerden oluşan tüm Mevlüt hediyelikleri misafirlere zarif bir görünümle ulaştırılır. Bu sayede mevlüt unutulmaz bir hal alır ve misafirleriniz hediyelerini uzun yıllar boyu sizleri anımsayarak kullanabilir.

İpekala hediyelik olarak en şık, modern ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunmaktayız.

Hediyelik Yasin-i Şerif Nereden Alınır?

Hediyelik Yasin-i Şerif mevlütlerde en sık tercih edilen hediyelik üründür. Bu ürünler ile sevdiklerinize ve misafirlerinize bir armağan vermek istiyorsanız siparişinizi internet üzerinden dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz. Tasarım detayları hakkında yapabileceğiniz değişiklikler sayesinde tamamen size özel bir hediye olacak Yasin-i Şerif, mevlüt peçesi ve
seccade ile birlikte paket haline getirilerek de hediye edilebilir. Kaliteli bir kumaş ve uygun ölçülerde bir Mevlüt battaniyesi ve seccade de paketin içerisinde eklenebilecek eşsiz hediyelikler arasında bulunmaktadır.  

Mevlüt İçin Ürün Seçimi Neden Önemlidir, Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Mevlüt hediyelik eşya seçerken Yasin´in kitabının boyutunu, içeriğini, kağıt ve baskı kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Yasin kitabı kolayca taşınabilir boyutta ve kolay okunabilir olmalıdır. Duanın niteliğini anlamak için baskısının mutlaka kaliteli olması gerekir. Mıknatısın boyutları standart ve tasarımı diğer mevlüt hediyelik ürünlerle aynı ise daha şık bir görünüm elde edilebilir. Mevlüt hediyelik eşyalarını seçerken tüm konseptin renk ve desenlerinin aynı olmasına da dikkat etmek gerekir.

Hediyelik Yasin-i Şerif misafirlerinizin uzun yıllar boyu kullanabileceği bir hediye olması sebebiyle de önemlidir. Siz de
hediyelik Yasin kitabınızı tasarım olarak değiştirebilir, mevlütün hangi amaç ile yapıldığına göre kapağına yazı ekleyebilirsiniz. Bu sayede misafirleriniz Yasin kitaplarını kullandıkları süre boyunca sizleri anımsayacaktır.

İmalatçı firma İPEKALA´dan sipariş verin karlı cıkın. Haftalık olarak bilgilerin yer aldığı INSTAGRAM hesabımızı da ayrıca takip etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Nakışlı Seccade Modelleri
    Nakışlı Seccade Modelleri için üretici firma İPEKALA´dan hemen hizmet alabilirsiniz. Sizlere 1 telefon kadar yakın olan işletmemize hemen ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.
  • İnci Tesbih Modelleri ve Fiyatları
    Toptan olarak sipariş vermek istediğiniz İnci Tesbih Modelleri ve Fiyatları için doğru adres İPEKALA! Hemen sitemizdeki modelleri inceleyin ve sipariş için bize ulaşın.
  • Hediyelik Zikirmatik ve Tesbih Setleri
    Mini Kur´an-ı Kerim & Lüks Taşlı Zikirmatik & İnci Tesbih gibi ürünlerin yer aldığı sitemizden dilediğiniz paketi sipariş verebilirsiniz. Türkiye´nin her yerinde uygun fiyatlardan ürün ulaştırmaktayız.
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
Whatsapp
Instagram